Etiketler

,


Kunegond’u Yaşatma ve Kalkındırma Vakfı, 13 Şubat 2010 tarihli gün ve 327 sayılı gönderi itibariyle bizzat Kunegond tarafından kurulmuştur.

K.Y.K.V.’nın birincil amacı Kunegond’un yaşaması, kişisel gelişimi ve kalkınması için fon toplamak ve toplanacak fonlarla Kunegond’a ömrü boyu yetecek “karşılıksız” kaynak sağlamaktır.

İşbu “karşılıksız” kaynak, Kunegond tarafından günlük aktivitelerini devam ettirmekte kullanılacaktır.

Bu aktivitelerin açılımı aşağıda yer aldığı gibidir.

1) Kunegond, yurt içi ve yurtdışı, şehir içi ve şehir dışı gezilerine maddi, manevi hiç bir kısıntıya uğramaksızın devam edecektir.

2) Kunegond, elektronik yazı ve fotograf günlüğü tutmaya devam edecektir.

3) Kunegond, her türlü film, kitap, müze, sergi, etkinlik gibi sanatla ve/veya edebiyatla uzaktan ve/veya yakından ilgisi olan her şeyi takip etmeye hiç bir masraf ve zaman kısıtlaması gözetmeksizin devam edecektir.

4) Kunegond’un, gerektiği durumlarda, boş boş duvara bakmasına izin verilecektir. Kunegond bu eylem sırasında ve akabinde utanç, pişmanlık, suçluluk, sorumluluk, vs gibi olumsuz duygulardan muaf tutulacaktır.

5) Kunegond her türlü hava koşulunda günlük uzun süreli yürüyüşlerine devam edecektir. Meteo durumuna göre Kunegond’a yürüyüşe elverişli teçhizatı sağlamak K.Y.K.V.’nın görev tanımına girmektedir.

6) Kunegond zaman zaman bozkırlarda arabayla amaçsız yol yapma ihtiyacındadır. Bu ihtiyacı gidermek üzere kendisine 1 adet klimalı araba ve 1 şöför, tercihen erkek, mütevazi, seviyeli espri ruhuna sahip, bilgili, kültürlü ve presentabl olması tercih sebebidir, tahsis edilecektir.

7) Yukarıda tarifi verilen aktivitelere her an bir başkası eklenebilir ve çıkartılabilir.

8) Yukarıda tarifi verilen aktivitelere ve/veya K.Y.K.V. tüzüğüne madde ekleme ve/veya çıkartma selahiyeti, yalnız ve yalnız Kunegond’a aittir.

Bu çerçeve dahilinde ilk etapta Kunegond’un sabit ihtiyaçları bir sefere mahsus olmak üzere giderilecektir. İlave sabit ihtiyaçlar belirdiğinde bu ihtiyaçlar üçüncü şahıslara liste halinde bilahere duyurulacaktır.

K.Y.K.V. gönüllü yardımseverlerine ve/veya diğer yardımseverlere duyurulur. Öncelikli sabit ihtiyaç listesi aşağıdaki gibidir.

1) 1 adet en son model Apple Macintosh bilgisayar ve gerekli yazı, fotograf, film, müzik, vs, yazılımları.

2) 1’er adet en son model printer, scanner, fax, modem, external hard disk, ipod itouch ve/veya ipod iphone vs gibi yardımcı yaşam aksesuarları.

3) 1 adet LAMY dolma kalem, orta kalınlıkta, kırmızı ve yeterince mavi renk kartuş. On beş sene önce Fransa’dan alınan emektar LAMY kapağının elim bir kaza sonucu kırılması nedeniyle seloteyplere sarılı kullanılmaktadır. Ve Kunegond’un imajına yakışmamaktadır.

4) Moleskine defterleri ve/veya ajandaları, çeşitli renklerde ve boyutlarda.

5) 1 adet profesyonel fotograf makinesi (Nikon ve/veya Canon) ve aydedeye makro zoom yapabilecek nitelikte gelişmiş çeşitli objektifleri ve filtreleri, ihtiyaç duyulan her türlü malzeme, tripod vs…

6) 1 adet en son model gelişmiş lap-top. Sony Vaio (1,5 kg ve 8 GB, en son caddedeki Vatan Note Book mağazasında görülmüştür) tercih sebebidir.

7) 1 adet (kadın veya erkek) dünya tarih ve medeniyetler bilgisi danışmanı

8) 1 adet boğaz manzaralı, balkonlu ve/veya geniş teraslı, şömineli ve merkezi ısıtmalı, sıcak sulu, doğal havalandırma tertibatına sahip, aydınlık çatı katı çalışma ofisi. Büyük bir kütüphane odasının olması zorunludur.

9) 1 adet açık görüşlü, avrupa görmüş, hayal gücü geniş, araştırmacı yazar, Kunegond’u himayesi altına alarak gelişimine katkıda bulunmak üzere.

10) 1 adet yabancı beyaz dizi yazarı. Avusturalya kökenli olması tercih sebebidir. Kunegond dillere destan olacak nitelikte, bol entrikalı ve şatoda geçecek bir yasak aşk romanı yazmak istemektedir. Ne var ki, romantizm ve duygusallık konularında kendini geliştirmeye şiddetle ihtiyacı vardır. Yabancı yazara uygun lojman sağlanacaktır.

11) 1 adet edebiyat kuramcısı, kadın veya erkek, değişik kuramlara açık, geniş spektrumlu, mütevazi, avrupa görmüş, kendini eğiten ve prezantabl.

12) 1 adet özel Feng Shui danışmanı, zihin, bellek ve dikkat dağınıklığı alanlarında uzmanlık yapmış.

13) 1 adet Freud danışmanı, rüya tabirleri konusunda uzmanlaşmış ve halen çalışmalarına devam eden, prezantabl.

14) Kunegond’un yukarıda detaylı listesi verilen aktivitelerini uygun ve kabul edilebilir koşullarda sürdürebilmesi için ayni yardımların dışında gerekli nakdi, sabit ve süresiz aylık gelir.

İlgililerin her türlü nakdi ve ayni yardımları gerçekleştirebilmek üzere, banka hesabı ve teslimat adresi gibi gerekli detayları öğrenmek için en kısa zamanda bizzat Kunegond ile irtibata geçmeleri rica olunur.

Kunegond’u Yaşatma ve Kalkındırma Vakfı
Yönetim Kurulu

Not: Kunegond’un yukarıda detaylarıyla verilen tüm aktivitelerini sürdürmesine mani olmayacak ve/veya hatta ön ayak olacak her türlü iş teklifi ciddiyetle değerlendirmeye alınacaktır. Herhangi ek ve/veya detaylı bilgi için Kunegond ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz.