>

Elim bir unutkanlık sonucu okuyucularının büyük bir kısmını kaybeden ve bu duygu durumunu Oğuz Atay’ın Korkuyu Beklerken isimli öykü kitabındaki son öyküsünün son satırıyla açıklayan Kunegond’a twitter aracılığıyla gösterilen yakın okuyucu ilgisi, alakası ve şefkati için Kunegond’u Yaşatma ve Kalkındırma Vakfı olarak teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Gerek yeni okuıyucular gerekse eski okuyuculardan gelen bu büyük destek sonucu Kunegond yakalanmış olduğu atalet illetinden birazcık bile olsa sıyrılmış durumdadır. KYKV olarak bu durumu umut verici kabul ediyor ve Kunegond’un çok yakında eski yazı sağlığına geri döneceğini umut ediyoruz.

Not: Yaz dolayısıyla Kunegond için uzun süreli bir yol projesi planlanmaktadır. Bu doğrultuda bir takım işe alımlar gerçekleştirilecektir. Gerekli personel ve malzemeler yol tarihi yakınlaştıkça tarafımızdan yayınlanan bir ilanla bildirilecektir.

Yine bu vesileyle KYKV kuruluş ilanına cevap vererek desteğini esirgemeyen üyelere, özellikle de çakma Moleskine defter (kırmızı) desteği için ne yazdı ne yazamadı’ya gecikmiş teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kunegond’u Yaşatma ve Kalkındırma Vakfı
Yönetim Kurulu

Reklamlar