Etiketler

,

1-IMG_7697

0-2 yaş: Ağzından çıkanı kulağının duyduğu, çıkması gerekeni çıkartmadığına emin olduğun halde seni dinleyenlerin memnun ve anlar göründüğü bir garip zamanlar.

2-10 yaş: Ağzından çıkanı kulağının duyduğu, dinleyenlerle yağdan kıl çeker gibi iletişim kurabildiğini, doğru cevapları aldığını sandığın kendinden emin zamanlar.

10-25 yaş: Ağzından çıkanı kulağının duyduğu, ancak iletişime geçtiklerinin sana ısrarla aksini söylediği için belli başlı yaşdaşların dışındakilerle iletişimi minimuma indirdiğin kendinden emin zamanlar.

25-80 yaş: Ağzından çıkanı kulağının duyduğu ama iletişim için bunun yetmediğini, iletişilen kişinin ağzından çıkanları da duymak gerektiğini ve bazen, hatta çoğunlukla bunun da yetmeyeceğini, belki de hiç bir şeyin yetmeyeceğini kademeli olarak idrak edeceğin kendinden emin olmakla olmamak arasında gidip geldiğin laf kalabalığı açısından hararetli ve hareketli zamanlar.

+ 80: Ağzından çıkanı kulağının duymadığı, çıkması gerekeni çıkarttığına emin olduğun halde seni dinleyenlerin huzursuz ve anlamaz göründüğü bir garip zamanlar.

Reklamlar